DJ Grelik

Jeśli poszukujesz dobrego DJ-a na wesele, studniówkę, urodziny, rocznicę lub inną okazję – trafiłeś w idealne miejsce. Oprócz obsługi imprez od strony muzycznej, jestem również wodzirejem, który zachęci do zabawy nawet najbardziej powściągliwe towarzystwo!

Skontaktuj się ze mną

Zapraszam

skontaktuj się ze mną

Zainteresowała Cię moja oferta, masz dodatkowe pytania, interesują Cię wolne terminy?
Zadzwoń, wypełnij formularz!

Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką Prywatności Dj Grelik - Prezenter, wodzirej Grzegorz Grela z Gdyni, gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych - tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dj Grelik - Prezenter, wodzirej Grzegorz Grela zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem oferty Dj Grelik - Prezenter, wodzirej Grzegorz Grela, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody.


Nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych osobowych

Obserwuj mnie na