DJ Grelik

Jeśli poszukujesz dobrego DJ-a na wesele, studniówkę, urodziny, rocznicę lub inną okazję – trafiłeś w idealne miejsce. Oprócz obsługi imprez od strony muzycznej, jestem również wodzirejem, który zachęci do zabawy nawet najbardziej powściągliwe towarzystwo!

Skontaktuj się ze mną

Partnerzy, których polecam

Podczas pracy spotykam wielu usługodawców ze wspólnej branży. Na pewno zależy Ci, aby każdy aspekt Twojej imprezy był na wysokim poziomie. Zobacz, kogo mogę polecić, będąc pewnym jakości oferowanych usług.

Najlepsi w swoim fachu
Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Rafał Kowalski to fotograf ślubny, który ujmie Was swoim zaangażowaniem. Świetnie odnajduje się w różnorodnych stylizacjach weselnych i widać to w jego stylu fotografowania. Ma dopracowane zdjęcia z naturalnymi kolorami, doskonałą plastyką światła i głębią. Wybierając go dostaniecie więcej, niż byście oczekiwali. Podczas reportażu jest dyskretny, pozwala płynąć wydarzeniom, które skrupulatnie rejestruje swoim aparatem. Na plenerze ślubnym nauczy Was, jak odnaleźć się przed obiektywem. Szybko zapomnicie o jego obecności i będziecie czuć się swobodnie.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl
Caribbean Dream Dancers

Profesjonalne SHOW taneczne na Twój event! Prowadzi Mistrzyni Polski w Salsie oraz finalistka Mistrzostw Świata Oliwia Białogłowska.

Wiesław Brzoskowski Auta do Ślubu

Gdyby ktoś z Państwa szukał ciekawego samochodu do ślubu to zapraszam na mój profil lub 608-059-717. Jest limuzyna excalibur piękne 5 osobowe cabrio nestor baron oraz dwa białe fordy mustangi które można prowadzić osobiście.

Studio Gregor

Osiem lat, to prawie 3000 dni, nieco ponad 70 000 godzin i mniej więcej 4,2 mln minut. Pytanie, ile to niezapomnianych chwil? To wiedzą tylko pary, które wracają co jakiś czas do filmów ze swojego ślubu.

To mój cel! Sprawić by każda para z ochotą wracała do swojego filmu. Nie sztuką jest zagrać wydarzenia, sztuką jest udokumentować ważne chwile, emocje i uczucia oraz pokazać je w sposób zachęcający do oglądania. Każdy z nas ma swój ulubiony film, który może oglądać wielokrotnie. Ja lubię te, które wzruszają.

Studio Gregor

Zainteresowała Cię moja oferta? Masz dodatkowe pytania?