DJ Grelik

Jeśli poszukujesz dobrego DJ-a na wesele, studniówkę, urodziny, rocznicę lub inną okazję – trafiłeś w idealne miejsce. Oprócz obsługi imprez od strony muzycznej, jestem również wodzirejem, który zachęci do zabawy nawet najbardziej powściągliwe towarzystwo!

Skontaktuj się ze mną

Krótka historia o mnie

Nazywam się Grzegorz Grela

Od 1996 roku działam pod pseudonimem DJ Grelik zajmując się oprawą muzyczną imprez prywatnych oraz firmowych. Swoje usługi świadczę na terenie Trójmiasta i okolic.

Jeśli poszukujesz dobrego DJ-a na wesele, studniówkę, urodziny, rocznicę lub inną okazję – trafiłeś w idealne miejsce.
Oprócz obsługi imprez od strony muzycznej, jestem również wodzirejem, który zachęci do zabawy nawet najbardziej powściągliwe towarzystwo!
Lata doświadczenia i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby oraz gusta klientów, sprawiły, że nie ma dla mnie zadań niewykonalnych, a każde przedsięwzięcie to kolejni zadowoleni goście.
Mam nadzieję, że Ty również jesteś na mojej stronie dzięki ich rekomendacjom i dołączysz do grona usatysfakcjonowanych osób,  polecając innym moje usługi!
Zapraszam do kontaktu

tel: 506 089 735

 

Przeczytaj najnowsze opinie Klientów!

Postanowiliśmy, że sami zajmiemy się organizacją całego wesela. Imprezy weselne w których uczestniczyliśmy wcześniej jako goście kojarzyły nam się z wiejska muzyka,kiczem,wyciąganiem gości siłą do konkursów czy tańca.Przez nieciekawe doświadczenia z takich imprez nie byliśmy zwolennikami wesel.Nasze miało być gustowne, skromne,chcieliśmy aby nasi goście czuli się komfortowo i na luzie . Podczas organizacji zdecydowaliśmy, że jednak przyda się osoba która zajmie się gośćmi aby za szybko nie pouciekali ;)Znaleźliśmy w internecie Dj. Grelika,już po 1 spotkaniu byliśmy zachwyceni jego podejściem i doświadczeniem.Nie wciskał nam na siłę muzyki która nam nie odpowiada czy konkursów które by zawstydziły nas czy gości ( w swojej ofercie takich nie ma uff…).Zrozumiał nasze potrzeby,wytłumaczył przebieg całej imprezy.Poczuliśmy że w pełni możemy mu zaufać.I wiecie co?Nasze wesele było najlepszym weselem na jakim byliśmy ;))Zajął się gośćmi którzy byli zachwyceni, a my bez stresu super sie bawiliśmy.Konkursy były zabawne ale nie zawstydzające.Konsultował z nami wszystko na bieżąco dzieki czemu wiedzieliśmy co i kiedy robić.Serdecznie dziękujemy za niezapomnianą imprezę ! Polecamy w 100% !;)

Patrycja i Tomasz
Zobacz wszystkie opinie
Sprzęt

Oprócz wieloletniego doświadczenia dysponuję profesjonalnym sprzętem.

Posiadam:
nagłośnienie polskiej renomowanej firmy LDM o łącznej mocy muzycznej 3600W, oświetlenie, w którego skład wchodzą między innymi : projektory laserowe CS 2000RGB, efekt revo IV firmy American DJ, skanery firmy American DJ Inno scan HP 80W, ruchome głowy firmy showtec phantom 50W led spot, wytwornica dymu firmyColorstage 1500w.
Nowością w firmie jest wytwornica do ciężkiego dymu na suchy lód, dzięki której pierwszy taniec będzie wyglądał niczym taniec w chmurach.
W swojej pracy, korzystam tylko z nagrań, które posiadają licencje na odtwarzanie publiczne!
Video
Moje doświadczenie

Jeśli interesuje Cię przebieg mojej dotychczasowej kariery, poniżej możesz zobaczyć gdzie i kiedy pracowałem.

Oto kluby w których gościłem jako rezydent:

 • 09.1996 – 06.1997 prezenter muzyczny w klubie „Słoneczko” w Wejherowie
 • 11.1998 – 10.2000 – rezydent w klubie „Wrzos” w Gdyni
 • 11.2000 – 05.2001 – rezydent w klubie „No problem” w Gdyni
 • 06.2001 – 08.2001 – prezenter muzyczny w klubie „Romantica” w Gdańsku
 • 02.2002 – 03.2003 – rezydent w klubie „Miami” w Gdyni
 • 06.2003 – 12.2003 – rezydent w klubie „tawerna pod żaglami” w Gdyni
 • 06.2004 – 08.2004 – prezenter muzyczny w klubie „tawerna” w Karwi
 • 09.2004 – 09.2006 – rezydent w klubie „Hollywood” w Wierzchucinie

Prowadziłem także imprezy okolicznościowe m.in. w:

 • Hotelu Renusz w Sobieszewie
 • Restauracji Dzikie Wino w Redzie
 • Róży Wiatrów w Gdyni
 • Hotelu Faltom w Rumii
 • Hotelu Murat w Redzie
 • Hotelu Grand w Sopocie
 • Hotelu Heweliusz w Gdańsku
 • Zamku w Gniewie
 • Domu weselnym Grinholc
Współpracują ze mną
dj grelik gdansk gdynia

Dariusz

Darek dopilnuje, żeby w strefie tanecznej było głośno i tanecznie, a w strefie gościnnej byście słyszeli tylko ciche rytmy aktualnego repertuaru, aby w każdym momencie poderwać stópkę do tańca.

wodzirej trojmiasto dj na wesele dj grelik

Jacek

Jacek zadba o nastrój. Jego nieszablonowe spojrzenie i techniczne zdolności sprawią, że całość stanie się jednością, a Wasi goście nie zapomną imprezy przez długie lata.

wodzirej trojmiasto dj na wesele dj grelik

Sylwester

Sylwek postara się, żeby sala była dobrze oświetlona, żeby kolory były dobrane do muzyki, żeby nastrój porywał wszystkich do tańca. Specjalista od światła sprawi, że Wasze zdjęcia wyjdą idealnie.

Zainteresowała Cię moja oferta? Masz dodatkowe pytania?